Afbeelding

vv Zandhuizen zoekt nieuwe trainer

Algemeen

ZANDHUIZEN - vv Zandhuizen is met ingang van het seizoen 2022/2023 op zoek naar een enthousiaste hoofdtrainer voor de A–selectie. Op dit moment voetbalt Zandhuizen in de 4de klasse zondag, district Noord.

vv Zandhuizen is een kleine vereniging waar sportiviteit, maar ook gezelligheid hoog in het vaandel staat. De huidige selectie is een groep met veel ervaring.

Taken en verantwoordelijkheden:

- Een trainer die beschikt over een TC3 licentie;
- Het verzorgen van de trainingen op dinsdag- en vrijdagavond (20:00 t/m .....);
- Het samenstellen v/d selectie;
- Aansturen van de technische staf (leider, materiaalman, etc.).

Profiel ideale kandidaat vv Zandhuizen, iemand die:

- mee denkt over verbeteringen/ ontwikkelingen binnen de vereniging;
- die commutatief vaardig is;
- houdt van gezelligheid en een groep kan verbinden.

Voor interesse of informatie bel gerust: 06-18760712 (bestuurslid Sierd Waldus)

Afbeelding
Vollemaanwandeling op het Aekingerzand Natuur 3 uur geleden
Afbeelding
Liesette Bruinsma luidt startschot voor Onbeperkte Elfstedentocht Sport 17 uur geleden
Afbeelding
Het gaat goed met de Friese muziekscene Cultuur 20 uur geleden
Afbeelding
Met PolliConnect de biodiversiteit rond Natura2000 gebieden in Zuidoost-Friesland verbeteren Natuur 23 uur geleden
Afbeelding
12 verenigingen uit Weststellingwerf vanaf 19 september in actie tijdens Grote Clubactie Sport gisteren
Afbeelding
Leeuwarder artiest Else Lena durft open te zijn in haar nummers Cultuur 17 sep, 08:00
Afbeelding
Zet ‘m op in Friesland: nieuw schooljaar, nieuwe gewoonte Gezondheid 15 sep, 17:00
Groep 8-leerkrachten van Comprix en docenten van Terra Wolvega starten gezamenlijk met het traject voor onderzoekend leren. Tijdens de bijeenkomst luisteren zij naar de plannen en bespreken zij hoe PO en VO samen kinderen kunnen voorbereiden op de toekomst.
Basisscholen Comprix Wolvega en Terra Wolvega bundelen krachten voor onderzoekend leren Educatie 15 sep, 15:00