Afbeelding
Foto: Laura Csonka

Ga mee op bossafari op 29 april

Natuur

APPELSCHA - Wil je iets bijzonders doen in de meivakantie? Ga dan op dinsdag 29 april mee met de Bossafari. Dan kun je de natuur beleven met al je zintuigen. Onderzoek de boomtoppen, maak samen een geurcocktail en ontdek de honderden kleuren van het bos of voel eens hoe mos voelt. Spelenderwijs raak je vertrouwd met de natuurlijke wereld tijdens deze vrolijke gezinsactiviteit, waarbij iedereen meedoet en plezier en samenwerken voorop staan!

De afstand die je tijdens deze excursie aflegt is maar kort, want er is ook op een klein stukje al een heleboel te ontdekken en te beleven in de natuur. Door te beleven via al je zintuigen, ontdek je de natuur eens op een heel andere manier. Wist je bijvoorbeeld dat je oren het beter lijken te doen als je je ogen dicht doet? Probeer het maar eens.

Deze activiteit is niet alleen leuk voor kinderen, ook hun (groot-)ouders zullen zich weer even kind kunnen voelen deze middag. Even herinneringen ophalen aan vroeger, want wie heeft er nou niet geprobeerd zelf parfum te maken van bloemblaadjes vroeger?

Meld je aan voor deze gezellige activiteit via de website van Staatsbosbeheer, zodat je verzekerd bent van een plekje.

Informatie in het kort:

  • Datum: Zondag 29 april 2025

  • Tijd: 13.30 – 14.45 uur

  • Start: Buitencentrum Drents-Friese Wold, Terwisscha 6a, 8426 SJ Appelscha.

  • Kosten: €5,75 p.p.

  • Vooraf aanmelden: www.staatsbosbeheer.nl/bossafariDFW

Voor meer informatie en overige activiteiten kun je kijken op www.staatsbosbeheer.nl/DrentsFrieseWold of www.facebook.com/staatsbosbeheerdrentsfriesewold

Afbeelding
Negen nieuwe koopappartementen aan Herenweg in Donkerbroek Wonen 1 uur geleden
Afbeelding
SV Olyphia wil opnieuw bovenin meedoen Sport 4 uur geleden
Afbeelding
Zakkaartje helpt zorgverleners Licht Verstandelijke Beperking herkennen Zorg & Welzijn 7 uur geleden
Afbeelding
Geweldig nieuws! Golfpark de Hildenberg krijgt nummer 1 notering! Sport 9 uur geleden
Afbeelding
Herfstvakantie Natuurmuseum Fryslân: Word een waterheld Recreatie & Ontspanning 11 uur geleden
Afbeelding
€2.177 isolatiesubsidie in De Stellingwerven beschikbaar – IsolatieActie start laatste ronde Duurzaamheid 2 okt, 17:00
Afbeelding
SV Oosterwolde gaat voor promotie Sport 2 okt, 16:00
Remeries tuin is haar grootste canvas.
Kunstenaar Machteld Remerie: ‘Ik gun mijzelf de ruimte om in een andere wereld te bewegen’ Cultuur 2 okt, 15:00