Afbeelding

Leeuwarder aangehouden voor inbraak en diefstal

112-Nieuws

Een 47-jarige inwoner van Leeuwarden heeft bekend verantwoordelijk te zijn voor een woninginbraak aan de Pelikaanstraat in Leeuwarden en voor de diefstal van de auto van de bewoner van dat huis.

Op maandag 15 juni omstreeks 08.40 uur kwam de melding van een, gepleegde, woninginbraak in de Pelikaanstraat te Leeuwarden. Bij deze woninginbraak waren meerdere goederen weggenomen, waaronder de personenauto van de aangever. De collega's troffen het voertuig al snel aan en er werd post gevat op het gestolen voertuig.

Rond 14.00 uur werd gezien dat het voertuig ging rijden en na een korte achtervolging kwam de verdachte met het voertuig tot stilstand op het Engelseplein. Een 47-jarige Leeuwarder werd aangehouden voor heling c.q. diefstal van de auto. Tijdens het verhoor op het politiebureau heeft deze Leeuwarder zowel de diefstal als inbraak bekend.

Afbeelding
Iris Kroes bewijst: er is leven na The Voice Cultuur 2 uur geleden
Afbeelding
Jubileum beachkorfbaltoernooi Pallas ’08 Sport 22 jun, 08:00
Afbeelding
Column Joyce Scheeper: De gezondheidsindustrie verkoopt je comfort Column 21 jun, 12:00
Afbeelding
Workshop Vlinders en libellen: leren kijken, herkennen en tellen Natuur 20 jun, 18:00
Fernanda en Jelte hebben een presentje overhandigd aan Marie José en haar moeder.
Energiebank Fryslân helpt mensen met verduurzamen Duurzaamheid 20 jun, 12:00
Afbeelding
Nog altijd 35,5% vooroorlogse woningen in Friesland slecht geïsoleerd Duurzaamheid 20 jun, 08:00
Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 19 jun, 18:00
Afbeelding
Succesvolle actiedag levert een fantastisch bedrag op voor MAF Educatie 19 jun, 15:00