Afbeelding

Friese prentenboeken centraal bij voorleeshalfuurtje kleuters in bibliotheek Heerenveen

Algemeen

HEERENVEEN - Woensdagmiddag 12 juni van 15.00 tot 15.30 uur is er weer het maandelijkse voorleeshalfuurtje voor kleuters in de bibliotheek van Heerenveen, gelegen aan het  Burgemeester Kuperusplein 48. Deze keer staan Friese prentenboeken centraal.

Dit naar aanleiding van de Fryske Foarlêswike, die wordt gehouden van 3 tot en met 7 juni. Een mooie gelegenheid voor de bibliotheek om het aanbod aan Friese prentenboeken  onder de aandacht te brengen bij kleuters en hun (groot)ouders.

Eerst wordt er voorgelezen en daarna kunnen de kinderen zelf boekjes uitzoeken, kleuren of met Kapla spelen. De toegang is gratis en voor (groot)ouders staat er een kopje koffie of thee klaar.

Elke tweede woensdagmiddag van de maand zijn kinderen van 4 tot en met 6 jaar samen met hun (groot)ouders van harte welkom bij het voorleeshalfuurtje in de bibliotheek.

Afbeelding
Column Melissa: Ik mis mijn ouders, maar niet op dezelfde manier Column 7 uur geleden
Afbeelding
Vrijheid, vertrouwen en vakmanschap: De shows tijdens Paard & Erfgoed blijven je verbazen! Evenement 10 uur geleden
Nynke Mulder (links) en Petra Thijssen (rechts)
‘Als ik de HYROX haal, is dat echt een overwinning’ Sport 10 uur geleden
Afbeelding
Herinrichting Kattebos Heerenveen van start: hinder tot eind november Algemeen 12 uur geleden
Afbeelding
Friesland goed vertegenwoordigd bij Popronde 2026 Cultuur 7 mei, 17:00
Afbeelding
Verwachting mei: buien en mogelijk vrij warm Algemeen 7 mei, 08:00
Afbeelding
File op A7 door ongeval bij Heerenveen 112-Nieuws 6 mei, 16:20
Afbeelding
Tryater speelt Swimbad in openluchtzwembad Bakkeveen Cultuur 6 mei, 12:00