Afbeelding

Een eigen huis is een plek onder de zon…

Column

Hoor jij ook zo vaak dat het lastig is om een huis te kopen als je een starter op de woningmarkt bent?

Dit klopt natuurlijk wel, als je ziet dat de hypotheekrente stijgt en de huizenprijzen er ook niet om liegen. Voor een beetje woning betaal je toch al snel meer dan € 250.000,-. De stelregel is dat je ongeveer 4 keer je jaarinkomen kunt financieren. Stel je verdient € 35.000,-, dan kun je ongeveer € 140.000,- lenen en dat is op dit moment niet voldoende.

Gelukkig zijn er steeds meer mogelijkheden om starters te helpen. Denk bijvoorbeeld aan de hulp van je ouders door middel van een schenking of dat ze meetekenen op jouw financiering. Dat klinkt goed, hè? 

We werken samen met meerdere partijen die starters graag een duwtje in de rug geven. Maar wij van AskAnj@ ook. Op dit moment bieden wij een speciaal actietarief aan, dat tot het eind van dit jaar loopt. Tegelijkertijd kun je bij ons terecht voor al je verzekeringen en zelfs voor je belastingaangifte. Weet je wat nu zo leuk is? Over de betaalde rente van je hypotheek kun je van de belastingdienst weer wat terugkrijgen, en dit geldt ook voor alle kosten die je hebt gemaakt die te maken hebben met de financiering van je eigen huis. 

Kortom, we informeren je graag en nemen we je van A tot Z bij de hand. Benieuwd? Kom gezellig langs voor een bakkie koffie èn om dat duwtje in de rug te krijgen.

Hartelijke groet, Anja Roo - Dragt

Column AskAnja

Afbeelding
Afbeelding
Negen nieuwe koopappartementen aan Herenweg in Donkerbroek Wonen 2 uur geleden
Afbeelding
SV Olyphia wil opnieuw bovenin meedoen Sport 5 uur geleden
Afbeelding
Zakkaartje helpt zorgverleners Licht Verstandelijke Beperking herkennen Zorg & Welzijn 8 uur geleden
Afbeelding
Geweldig nieuws! Golfpark de Hildenberg krijgt nummer 1 notering! Sport 10 uur geleden
Afbeelding
Herfstvakantie Natuurmuseum Fryslân: Word een waterheld Recreatie & Ontspanning 12 uur geleden
Afbeelding
€2.177 isolatiesubsidie in De Stellingwerven beschikbaar – IsolatieActie start laatste ronde Duurzaamheid 2 okt, 17:00
Afbeelding
SV Oosterwolde gaat voor promotie Sport 2 okt, 16:00
Remeries tuin is haar grootste canvas.
Kunstenaar Machteld Remerie: ‘Ik gun mijzelf de ruimte om in een andere wereld te bewegen’ Cultuur 2 okt, 15:00