Afbeelding
Foto: Egbert Nijkamp

VTW Plaagdierbeheersing helpt ongedierte bestrijden, maar vooral beheersen

Zakelijk nieuws

FRIESLAND - Heb je last van ongedierte in je bedrijfspand of woning? Dat kan flink lastig zijn. Gelukkig zijn er op dit vlak specialisten die deze problemen kunnen verhelpen. Neem VTW Plaagdierbeheersing bijvoorbeeld. Of het nu gaat om ratten, muizen, wespen, vlooien, bedwantsen, houtwormen of boktorren; VTW Plaagdierbeheersing lost het probleem graag voor je op. Sterker nog, de vakmannen van het vertrouwde Noordelijke beheersingsbedrijf helpen je graag om verdere problemen in de toekomst te voorkomen. Eigenaar Kees van ‘t Westeinde vertelt er meer over. 

“VTW Plaagdierbeheersing is al zo’n 12,5 jaar actief in Noord-Nederland. Onze core business is met name de zakelijke markt, maar we maken ook altijd tijd voor particuliere klussen en houtverduurzaming”, begint Kees te vertellen. 

Vertrouwde speler in Friesland

Het plaagdierbeheersingsbedrijf is inmiddels een vertrouwde speler in Friesland en vele bedrijven en particulieren maken daar dankbaar gebruik van. “Dat komt denk ik doordat wij met onze (zakelijke) klanten echt voor een langdurige relatie gaan. De term beheersing zegt het eigenlijk al; samen met onze klanten willen we er jaar in jaar uit voor zorgen dat de kwaliteit gewaarborgd blijft. Bestrijden is namelijk niet de kunst, maar jaarrond ervoor zorgen dat het ongedierte niet (terug)komt vergt ook de nodige verantwoordelijkheid van de klanten. Daarom is wederzijds vertrouwen en samenwerking heel belangrijk.”

Helpen bij bewustwording

Dieren doden, waar mensen bij ongediertebestrijding onterecht misschien aan denken, is dan ook een laatste redmiddel, stelt Kees. “Vaak gaat het om een stukje bewustwording. Als jij een vuilniszak iedere dag naast de kliko neerzet of iedere dag de deur wagenwijd open laat staan, is het dan de schuld van de muis of rat dat hij binnenkomt? Wij werken daarom ook heel veel preventief door onze klanten te adviseren, monitoren en mee te denken in de routing en gewoontes van een bedrijf of particuliere klant.”


Foto: Egbert Nijkamp

Ervaren specialisten

VTW Plaagdierbeheersing heeft maar liefst 15 medewerkers in dienst. Allen voorzien van ruime ervaring. “Dat is onze grootste kracht”, denkt Kees. “Een aantal medewerkers bestrijden en beheersen al veertig jaar; we hebben zoveel kennis en specialisaties in huis. Iedereen is vrij allround, maar heeft ook weer zijn unieke kwaliteiten. Die kwaliteiten benutten we optimaal binnen onze organisatie.”

Snel en adequaat

Doordat VTW Plaagdierbeheersing iedere dag vaste routes rijdt en overal in Noord-Nederland lokale medewerkers heeft zitten, kunnen ze bovendien snel schakelen. “Dat is belangrijk, want we beseffen de urgentie als het op ongedierte aankomt. Je wilt de taal spreken van de mensen en zo snel mogelijk aanwezig zijn. Daarom houden we naast onze vaste routes ook altijd ruimte voor (spoed)klussen (bij particulieren).”

Hout(worm)verduurzaming

Ook op het gebied van houtverduurzaming heeft Kees nog een tip. “Neem bij een eventuele verbouwing houtverduurzaming alsjeblieft mee in het plan van aanpak, want als je een nieuwe balk tegen een oude monteert, vinden de eventuele houtwormen en boktorren het nieuwe hout extra sappig. De houtwormbehandeling kost natuurlijk wel geld, maar dat valt in het niet bij een grote verbouwing.”

Wil je hulp of advies van VTW Plaagdierbeheersing? Neem dan gerust contact op.

E-mail: info@vtwplaagdierbeheersing.nl
Tel: 0513 - 783 123
www.vtwplaagdierbeheersing.nl

Afbeelding
Voorzitter s.v. Haulerwijk: ‘Het is een echte dorpsclub’ Sport 21 uur geleden
Afbeelding
Kabouterdag in Leeuwarden Recreatie & Ontspanning 4 jun, 18:00
Afbeelding
Moestuincoaches gezocht voor scholen in Noord-Nederland Natuur 4 jun, 15:00
Afbeelding
Nieuwe coalitie presenteert plannen voor Ooststellingwerf Politiek 4 jun, 12:00
Afbeelding
Ruim 4 op de 10 Friezen onderschat suikerinname fors Gezondheid 4 jun, 10:00
Afbeelding
Wandelen tussen de Woudreuzen Natuur 3 jun, 15:00
Afbeelding
Spectaculair Waterfront Festival trapt Muzyksimmer succesvol af Evenement 3 jun, 12:00
Afbeelding
Penetrante geur houdt wijk én brandweer urenlang bezig in Wolvega 112-Nieuws 3 jun, 10:00