De supermarkt werd geopend door vier generaties Brouwer.
De supermarkt werd geopend door vier generaties Brouwer. Foto: BTBmedia

Nieuwe supermarkt in Nieuwehorne officieel geopend

Verhalen uit de buurt

NIEUWEHORNE - Onder toeziend oog van veel publiek is de nieuwe vestiging van supermarktketen Albert Heijn dinsdagavond feestelijk geopend.

Rond 19:00 uur nam wethouder Hedwich Rinkes het woord en sprak lovende woorden over de prachtige nieuwe winkel. Er is de afgelopen tijd hard gewerkt door bedrijven, en de laatste weken door het voltallige personeel om de winkel tot in de puntjes in orde te maken voor dit moment.

Onderneemster Pytsje Brouwer is blij met het resultaat. De goede sfeer wat er was in de vorige winkel, is uiteraard terug te vinden in de nieuwe winkel. Al het personeel van de vorige supermarkt gaat mee naar de nieuwe winkel. Ook zijn er een vestiging van The Read Shop en de DA drogisterij te vinden in het pand. Er zijn veel lokale producten te verkrijgen als de aardappelen van Greydanus, het vlees van Weidenaar en brood en gebak van bakkerij Verloop. Groente en fruit worden extra vers gehouden met ‘dry misting’.

Voor kinderen is er in de nieuwe Albert Heijn een gezellige hoek gecreëerd waar ze zich prima kunnen vermaken. Er zijn naast drie gewone kassa’s nu ook acht zelfscankassa’s bijgekomen. Dat betekent minder rijen bij de kassa’s en dus een betere doorstroom voor de klanten. Je kunt bij het zelf afrekenen zelfs met contact geld betalen. In de hal van de supermarkt komt een Gall & Gall gemak met een compleet assortiment binnenlands en buitenlands gedistilleerd.

Wat ook opvalt is het nieuwe parkeerterrein bij het pand: er zijn flink meer parkeerplaatsen dan bij de vorige supermarkt. Dat betekent dat er meer parkeergelegenheid is op drukke dagen. Pytsje Brouwer heeft in 2020 de winkel over van haar vader, die op zijn beurt de winkel overnam van een generatie eerder. Familie Brouwer gaat al lange tijd mee in de omgeving als het gaat om supermarkten en levensmiddelen verkoop. Al sinds 1935, en alle mijlpalen staan afgebeeld op een wand in de nieuwe winkel.

Na de toespraak van Pytsje is de supermarkt officieel geopend door vier generaties Brouwer. Hierna was het tijd voor een toost op de winkel en een kijkje voor de nieuwsgierigen binnen het pand.

Woensdag 22 januari zal de winkel nog eens geopend worden voor winkelend publiek. Hier is ook een enorme Albert Heijn hamster aanwezig waarmee jong en oud op de foto kan.

Jelte kijkt geeft advies aan een woningeigenaar over isolatie en verduurzamen.
‘De verduurzamingssubsidies zijn er ook voor jou!’ Duurzaamheid 19 uur geleden
Afbeelding
Mazzelshop Camping Totaal: dé kampeerspecialist onder één dak met Ultiem Buitenleven Recreatie & Ontspanning 21 uur geleden
Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 18 jun, 18:00
Onderhandelaars v.l.n.r.; Hanneke Zonderland, Lukas van der Hoef, Roelof Theun Hoen, Richard Bos, Heidi den Hartigh, Cor Trompetter, Desiré Woudstra-Dooper & Tom Hartog
Weststellingwerfs Belang, VVD, CDA en SDW/PvdA ronden coalitieonderhandelingen af Politiek 17 jun, 18:00
Afbeelding
Veenhoop Festival maakt zich op voor de 74e editie! Recreatie & Ontspanning 17 jun, 15:00
Afbeelding
Aspergeboerderij Hoorn en de Boeren Erf Markt op 20 juni Evenement 17 jun, 14:00
Afbeelding
Anja vond steun bij Moedige Moeders en helpt nu anderen: ‘Delen is helen’ Algemeen 17 jun, 12:00
Vlnr: Bas Daanje (Firda), Jolianne Hellemans (Bibliotheken Noord Fryslân) en André Enter (Gemeente Leeuwarden).
Nieuwe samenwerking volwassenenonderwijs in Friesland van start Educatie 17 jun, 10:00