
Jongens B VC Sneek verliezen cruciaal duel bij NJOK
SportSNEEK - De Jongens B van VC Sneek zijn er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale bij het NJOK. De voorbereiding voor jongens B verliep prima om met de bekende worst voor de neus in het vooruitzicht in Sporthal Het Anker in Zwolle te spelen om een ronde verder te komen bij het Nederlands Open Kampioenschap volleybal.
Friese trots
Drie pittige poule wedstrijden op het programma en aansluitend wellicht nog een beslissingswedstrijd. De equipe van coaches Erwin Hendriks en Hans Ferket had er duidelijk zin in!! Aanvoerder Daan Boermans 15, Levie Vallinga 2, Redmer de Maijer 3, Wouter Ferket 4, Runar Visser 5, Jurre Jansen 6, Melle Wijnbergen 7, Seppe van Solkema 8, Rogier Feenstra 10 waren the boys die Friese trots ging tonen in Zwolle.
Beslissingswedstrijd
In de eerste wedstrijd van het toernooi werden de jongens behoorlijk kansloos gelaten tegen één van de favorieten Twente ‘05 uit Enschede. Setstanden 4 - 25 en 12 - 25. Veel tijd om deze nederlaag te evalueren was er niet. De volgende wedstrijd stond al weer op het programma tegen Olhaco uit Hoogeveen. Na een spannende eerste set trokken de jonge talentvolle Snekers toch aan het langste eind: 25 -23 winst. De tweede set tapte de tegenstander uit een ander vaatje met voor VC Sneek een 25 - 12 nederlaag tot gevolg. In de derde wedstrijd is er een punt nodig om een beslissingswedstrijd af te dwingen. Tegenstander Rivo uit Rijssen wordt volledig kansloos gelaten met 25 - 19 en 25 - 13.
Bloedstollend
Een beslissingswedstrijd tegen de thuisspelende ploeg Zwolle moest bepalen wie met Twente 05 ook naar de halve finale van het NOJK mocht gaan. In een bloedstollend spannende eerste set gaf VC Sneek een 24 - 20 voorsprong uit handen. Met 26 - 24 wonnen de jonge Zwollenaren alsnog de set. De klap die door Zwolle was uitgedeeld werkte helaas door in de 2e set. Deze ging dan ook met 25 -16 naar de Zwollenaren.
Talenten
Helaas zijn de jongens uitgeschakeld voor de halve finales. Echter overheerst er toch een positief gevoel. De Snekers hebben hun talenten kunnen laten zien en zullen er de volgende editie weer staan. Uiteraard werd de dag volgens traditie afgesloten bij de bekendste hamburger koning, ditmaal in Kampen waarna iedereen toch enigszins voldaan met volle buikjes terug naar Friesland kon afreizen.
Bron: VC Sneek verslaggever



















