Afbeelding

Bibliotheek Sneek opent de deuren tijdens Verhalenavond Friesland

Evenement

SNEEK - Bibliotheken Sneek en Heerenveen doen dit jaar op 17 november mee aan de Verhalenavond Friesland, een initiatief van Pier21. Tijdens de Verhalenavond ontmoet heel Friesland elkaar om te luisteren naar verhalen. Het thema van deze editie is ‘Mijn Reis’. 

Bibliotheek Sneek nodigt bezoekers uit voor een ontdekkingstocht langs diverse verhalen in de Bibliotheek, elk met unieke achtergrond die aansluiten bij het thema van de avond. 

Bibliotheek Heerenveen opent haar deuren waarna een route, vanuit de Bibliotheek voert langs verschillende locaties in het hart van Heerenveen. Tijdens deze avond komen zowel bekende, zoals schrijver en dichter Arjan Hut, als opkomende verhalenvertellers aan het woord.  

Verhalenavond Friesland nodigt iedereen uit om te luisteren, te delen en te genieten van de diverse verhalen die deze avond tot leven brengen. Ook benieuwd geworden naar alle verhalen? Kijk voor alle vertellers en meer info op bmf.op-shop.nl. Ook kun je je hier aanmelden.

Afbeelding
Maandag 1 juni ontvangen Friezen het NL-Alert testbericht 112-Nieuws 8 uur geleden
Afbeelding
55% ondernemers controleert KVK-nummer niet en loopt risico op fraude Financieel 11 uur geleden
Afbeelding
Donutdag Leger des Heils Sneek Verhalen uit de buurt 13 uur geleden
Foto: expositie in Fries Museum/ Hester Berkelmans
De Harmonie zoekt Fries creatief talent voor gigantisch nieuw kunstwerk Cultuur 16 uur geleden
Afbeelding
Noord-Nederlands 1-1 Korfbal “Baas fan de Wâlden”: De jaarlijkse korfbal seizoen afsluiter vol actie en gezelligheid Sport 20 mei, 15:00
Afbeelding
Jeugdige volleyballers genieten van eerste editie Setup Sneek-Fryslân Volleybalkamp Sport 18 mei, 11:11
Afbeelding
FJFO presenteert concertavond ‘FJFO & Freonen’ Evenement 15 mei, 12:00
Afbeelding
Vechtpartij bij voetbalclub Waterpoort Boys, politie massaal aanwezig 112-Nieuws 15 mei, 10:00