
Buitenfilms De Lawei &
Museum Dr88888
DRACHTEN - Met bijzondere buitenfilms beleef je het ideale zomergevoel gewoon samen met De Lawei en Museum Dr8888. In de prachtige tuin van ons museum wordt er van 7 t/m 9 september elke avond een mooie film vertoond.
Voor €29,50 boek je er een speciaal driegangenmenu bij. Het diner is geheel in stijl van de film. Je dineert in het museum, hoe bijzonder is dat? Je kunt het menu bijboeken tijdens het afrekenen van je kaarten. Je dineert aan lange gezamenlijke tafels.
Buitenfilm 7 september: De Munch
Edvard Munch was een van de belangrijkste expressionistische kunstenaars en is wereldberoemd geworden door zijn iconische werk De Schreeuw. In deze meeslepende film volgen we hem in vier belangrijke periodes in zijn leven, van ietwat naïeve en onstuimige twintiger die een mooie carrière voor zich heeft tot de gedesillusioneerde dertiger die afgewezen wordt door de Berlijnse kunstwereld. En van de mentaal gebroken veertiger die zich laat opnemen in een psychiatrische kliniek tot de strijdbare tachtiger die zijn werk uit handen van de nazi’s probeert te houden.
Buitenfilm 8 september: The menu
Een koppel, Margot (Anya Taylor-Joy) en Tyler (Nicholas Hoult), reizen naar een kusteiland in de Pacific Northwest om te dineren in het exclusieve restaurant Hawthorn. Daar heeft de teruggetrokken, wereldberoemde chef-kok Julian Slowik (Ralph Fiennes) een uitgebreid tasting menu bereid voor speciaal geselecteerde gasten. Begeleid door het onberispelijk geklede personeel onder leiding van generaal Elsa (Hong Chau), wordt de avond alsmaar spannender door geheimen van de gasten die aan de oppervlakte komen en onverwachte gangen die worden geserveerd.
Buitenfilm 9 september: The Big Lebowski
Jeffrey Lebowski, die bij voorkeur en doorgaans 'The Dude' genoemd wordt, krijgt bezoek van twee onbehouwen en niet al te snuggere mannen die hem hardhandig vragen waar 'het geld' is. Ze denken dat hij de miljonair is met diezelfde naam, en wiens jonge vrouw grote schulden heeft; ze urineren zelfs op zijn zeer geliefde tapijt! Hij besluit de miljonair Lebowski op te zoeken om geld te los te peuteren voor een nieuw tapijt, maar dat heeft vergaande gevolgen... Dit is de 25 years anniversary.