
Medewerkers LevelXL vormen eigen voetbalteam
SportDRACHTEN - Een drietal medewerkers van Restaurant & Family Entertainmentbedrijf LevelXL uit Drachten, hebben het initiatief genomen om een eigen voetbalteam te gaan vormen.
Het idee ontstond tijdens het samenwerken in de keuken aldus de drie initiatiefnemers, Rojan, Ellis en Jelmer. In korte tijd lukte het een groep van 16 spelers te vinden. De groep is zeer divers, de meesten hebben wel enige tot ruime ervaring in het leuke spelletje, aldus Jelmer. Het team heeft in de vader van Ellis een ervaren trainer gevonden welke van de groep een team wil gaan maken.
VV ONB heeft het team een plek gegeven binnen de vereniging en gaat komend seizoen competitie spelen. Het team start in de 5e Reverse klasse zaterdag. Speelplezier met enige prestatiedrang is het motto van het team.
‘Speelplezier met enige
prestatiedrang is het motto’
LevelXL is shirtsponsor
De eigenaren van LevelXL, Ronald en Ilona Miezelmoe, zijn zeer gecharmeerd van het idee van dit team. “Bij ons bedrijf staat plezier ook voorop”, aldus Ronald. “De vraag om shirtsponsor van dit team te worden was dan ook snel positief beantwoord!”
De keuken van LevelXL levert meer!